Hajrush Sinani kthehet në folenë e vjetër
April 13, 2018
0 comments
Share

Hajrush Sinani kthehet në folenë e vjetër

Pas disa vitesh pensionimi, Hajrush Sinani, sërish do të kthehet të trajnoj klubin e mundjes Liria.
“Pas 16 viteve të kaluara pa detyrë dhe obligime te klubi i mundjes Liria, njëri prej themeluesve dhe trajneri, Hajrush Sinani përsëri do të jetë me detyrë në klubin tonë. Pas mbledhjes të djeshme të kryesisë, është vendosur që Hajrush Sinani të emërohet si shef i stafit teknik të klubit sportiv më të sukseshëm në të gjitha trojet shqiptare dhe ai do të ketë detyrën e mbikqyrjes dhe koordinimit të të gjitha punëvë në klubin tonë.
Kryesia e klubit të mundjes Liria, trajnerit Hajrush Sinani i dëshiron fillimisht shëndet dhe shumë fat në detyrën e re, me shpresë që klubi të vazhdoj dhe të arrijë suksese edhe më të mëdha në të ardhmen”, njoftojne nga klubi mundjes Liria, në faqen e tyre në facebook.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *