Gjocaj pret sërish fitore të Labinot Xhoxhajt
March 16, 2018
0 comments
Share

Gjocaj pret sërish fitore të Labinot Xhoxhajt

Boksieri kosovar, Labinot Xhoxhaj po i zhvillon përgatitjet e fundit për duelin që e pret më 7 prill në Uster të Zvicrës. Ky do jetë dueli i tij i tetë në boksin profesionist, kurse menaxheri dhe njëri prej trajnerëve të tij, Muharrem Gjocaj thotë se e pret fitoren e radhës. “Labinoti do të ndeshet më një kundërshtar të papërshtatshëm JAKUB SYNEK.

Boksieri ynë është po bën përgatitje maksimale që të tregoj sukses ashtu sikurse në duelet e kaluara. Andaj ftojmë edhe të gjithë fansat të na mbështetin si në palestër ashtu edhe jashtë saj”, tha Gjocaj për agjencinë për sporte luftarake “ArenaRing”.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *