Gjocaj: Labinoti njeri prej boksierëve me të mirë botëror
July 12, 2021
0 comments
Share

Gjocaj: Labinoti njeri prej boksierëve me të mirë botëror

 

Muharrem Gjocaj, menaxheri i Labinot Xhoxhaj është shprehur shumë i kënaqur me boksierin e tij pas fitoret që arriti ne ndeshjen me hungarezin e fuqishëm Ferenc Urban duke e gjunjëzuar atë në raundin e 8. “Kjo është fitorja e 15-të me radhë e Labit dhe i gjithë ky sukses ka ardhur pas një punë profesionale që po e bëjmë me boksierin tonë dhe duhet falënderuar edhe trajnerit Ramadan Millaku per përgatitjet përfeksionuse qe po bën me Labinotin.

 

Boksieri unë thjesht ka shkëlqyer ne ring duke treguar edhe njëherë se është njëri prej boksierëve me të mirë botore në peshën e tij. Ne do vazhdojmë te punojmë me shumë profesionalizëm qe se shpejti te ngjitemi ne ring si kampion, pse jo me ndonjë titull WBC”, deklaroi Gjocaj.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *