Gjocaj: Labinoti bëri një meç të shkëlqyer
March 25, 2019
0 comments
Share

Gjocaj: Labinoti bëri një meç të shkëlqyer

Ish boksieri i mirënjohur Muharrem Gjocaj thur lavde për boksierin Labinot Xhoxhajn, i cili shënoi fitore të madhe në boksin profesionist. “Edhe kësaj radhe përjetuam një kënaqësi të madhe, ku Labinoti na bëri krenar dhe bëri një meç të shkëlqyer, duke e përmbyllur mbrëmjen me fitore TKO në raundin e 3.

Labinoti edhe tani si në meçet tjera tregoj një përkushtim dhe një përgatitje tejet të madhe së bashku me trajnerin e tij Ramadan Millakun, bënë një përgatitje të jashtëzakonshme që po tregojnë suksese të njëpasnjëshme.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *