Fury zbulon datën e duelit të radhës
July 9, 2019
0 comments
Share

Fury zbulon datën e duelit të radhës

Boksieri britanik Tyson Fury, ish kampion bote në peshën e rëndë, ka deklaruar se më 5 tetor, kur te kthehet në ring, synon të përballet me një boksier të fortë. Ai ka listuar dy kandidatët e mundshëm, që sipas tij janë Jarrell Miller dhe Trevon Bryan.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *