Fury: Pasi të mbarojë kjo situatë do të jem një njeri krejt tjetër
April 7, 2020
0 comments
Share

Fury: Pasi të mbarojë kjo situatë do të jem një njeri krejt tjetër

Boksieri britanik, Tyson Fury, shprehet se coronavirus, virusi vdekjeprurës që ka pushtuar botën, do ta bëjë atë një njeri krejt ndryshe në të ardhmen. Kampioni i botës mendon se një betejë të tillë ai e ka bërë edhe më parë kur u rikthye në ring pas problemeve mendore.

“Nga çdo gjë e keqe mund të marrësh anët e saj pozitive. Dhe ana pozitive që kam mare nga kjo situate izolimi është fakti se po kaloj më shumë kohë më familjen time”, tha Fury.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *