Frizur Besart Brothers i dhurojnë veture super luksoze babës për ditëlindje!
June 8, 2018
0 comments
Share

Frizur Besart Brothers i dhurojnë veture super luksoze babës për ditëlindje!

Dy vëllezërit trajner, që njihen si ekspert të sporteve luftarake, Frizur Besart Brothers – Gym sot i kanë bërë një surprizë të ëmbël për ditëlindje babait të tyre duke i dhuruar një veturë super luksoze të tipit, Mercedes.

Kjo dhuratë e ka emocionuar zotëri, Fari Abdulin me çka publikisht iu ka falënderuar djemve të tyre për këto moment të papërshkruar . Ky shembull i vëllezërve është një dëshmi se si duhet prindi andaj edhe portal për sporte luftarake “ArenaRing” po i bashkëngjitet këtij urimi duke i uruar prindit jetë të gjatë dhe me vozitje të rehatshme.

 

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *