FOTOGRAFI 50 VJEÇAR NGA SINGAPORI, QE TE HABIT ME TRUPIN E TIJ PREJ 20 VJEÇARI.
August 4, 2017
0 comments
Share

FOTOGRAFI 50 VJEÇAR NGA SINGAPORI, QE TE HABIT ME TRUPIN E TIJ PREJ 20 VJEÇARI.

Ky eshte Chuando Tan, fotograf Singaporean, i cili do t’ju beje te mendoni se çfarë dreqin shkon keq ne jetën tuaj. Sepse, besojeni ose jo, aktualisht Tan eshte 50 vjeç. Dhe mesa duket, çdo ditë te që kalon, do te duket gjithmone e me i ri.

Njihuni me Fotografin Singaporean Chuando Tan, te njohur ndryshe si CD

 

Ai mund te kete trupin e nje 20 vjeçari, por besojeni ose jo, CD eshte 50 vjeç. 

Po, po 50 vjeç. Dhe mesa duket ka ndermend te duket më i ri çdo dite. 

Ai njihet si nje nga modelet më të famshem te Singaporit, ne fund te viteve ’80 dhe fillim te viteve ’90.

Pati nje karriere te shkurter si kengetar popi, përpara se të zbulonte pasionin e tij per fotografine. 

Po, cili eshte sekreti i rinise se tij?

Kohe me pare eshte komentuar se si ai eviton larjen (dush/vaske) ne mengjes heret apo ne darke vone. 

Ai gjithashtu stervitet

Shume

I pelqen te haje mish pa dhjam si mish pule Hainan 

Shoqerimi me celebrities e mban te ri gjithashtu. Ndoshta. 

Nuk eshte çudi fakti që CD ka mbi 160 mije ndjekes ne Instagram.

E permendem që ai eshte 50 vjeç apo jo? ?

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *