Floyd mendon çdo ditë për një duel në kafaz me Conor
February 21, 2018
0 comments
Share

Floyd mendon çdo ditë për një duel në kafaz me Conor

Edhe pse dy protagonistët e duelit të 26 gushtit, Conor McGregor dhe Floyd Mayweather, kanë deklaruar ditët e fundit se mes tyre nuk do të ketë një revansh, babai i boksierit amerikan ka pohuar sot gjithçka mund të ndodhë. Përmes një deklarate të bërë publike sot, Floyd Mayweather Sr., babai i boksierit, i ka “hedhur benzinë zjarrit”, duke deklaruar se djali i tij e ka fiksim një duel në kafaz.

Floyd është i ri, ka ende shumë vite përpara dhe e di që ai e mendon shpesh një sfidë të tillë, që mund t’i japë shumë parà. Unë dua që ai t’i ketë të gjithë paratë e botës, por ajo sfidë në kafaz mund t’i japë edhe më shumë famë, shumë të tjera të ardhura”, u shpreh babai i boksierit Floyd Mayweather, duke deklaruar se gjithçka mund të ndodhë në të ardhmen mes dy sportistëve.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *