Florian Markut i ndërrohet kundërshtari për 10 shkurt
January 31, 2018
0 comments
Share

Florian Markut i ndërrohet kundërshtari për 10 shkurt

Luftëtari i ringjeve, Florian Marku, më 10 shkurt do të ngjitet sërish në ring, mirëpo në moment të fundit siç duket atij iu ndërruar kundërshtari, pasi Maxim Marynchuk, nuk ka pasur mundësi ti hiq kilogramët e tepërta dhe I njëjti është detyruar që të anuloj këtë ndeshje.

Mirëpo organizatorët kanë qenë të kujdesshëm dhe menjëherë Florianit i kanë gjetur një zëvendësim kualitativ, bëhet fjalë për Dzevad Muftic nga Bosnja, transmeton portali për sporte luftarake “ArenaRing”.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *