Florian Marku nesër ngjitet në ring ndaj Serbit
April 22, 2017
0 comments
Share

Florian Marku nesër ngjitet në ring ndaj Serbit

Kickbokseri shqiptar Florian Marku do të ndeshet nesër me serbin, Stefan Suskavcevic.

Marku njihet si një bokser që ia kanë frikën serbët dhe grekët, ndaj ky pret nesër fitoren e radhës në përballje me serbin.

Kjo ndeshje do të zhvillohet të dielën në Selanik

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *