Florian Marku mposht serbin për më pak se 2 minuta
April 23, 2017
0 comments
Share

Florian Marku mposht serbin për më pak se 2 minuta

Florian Marku fiton ndeshjen e sotme ndaj serbit Stefan Suskavcevic.

 

Floriani u gjend në vështirësi vetëm për pak sekonda pasi serbi e lidhi atë duke e mbajtur afër tij dhe duke mos i lënë hapsirë shqiptarit që ta godasë.

Por kjo gjë nuk i zgjati për shumë kohë serbit pasi Floriani menjëherë ka reaguar dhe i kanë mjaftuar 2 minuta që ta nxirrte jashtë loje serbin Suskavcevic.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *