Filloi Kampionati evropian, por Kamberi humb nga turku (Video)
July 24, 2017
0 comments
Share

Filloi Kampionati evropian, por Kamberi humb nga turku (Video)

Nga sot ka filluar kampionati evropian në Sarajeve për kadet, ku pjesëmarrës janë edhe mundësit nga Maqedonia. Por fatkeqësisht me humbje ka filluar starti, pasi Kadir Kamberi pësori nga turku, Agtash.

Në ditët e ardhshme në dysheme do paraqiten edhe Aid Salihasi 46 kg,  Zemri Avdili 50 kg, Martin Stojanov 54 kg, David Mishev 58 kg, Orhan Xhaferi 63 kg dhe Bajram Hajdari 76 kg. (ArenaRing)

 

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *