“Fight Night” me 10 shkurt, sërish spektakël !!!
January 24, 2018
0 comments
Share

“Fight Night” me 10 shkurt, sërish spektakël !!!

Më 10 shkurt në “Stadthofsaal Uster” në Cyrih do të zhvillohet evenimenti i pare për sivjet qw tradicionalisht e organizojnë Skender Shahinaj dhe Mentor Morina “Fight Night”.

Paralajmërohet edhe kësaj radhe një spektakël i vërtet sepse sipas postierëve promovues po vërehen shumë duele interesante ndër to ballafaqimi në mes Valdrin Igrishtës (Swis) dhe Hadis Ramadanit (MKD), mandej dueli Flamur Ndrecaj ndaj Esmat Karim si dhe takimi i kampionit të botës në ISKA për junior, Besnik Bexheti (Ger) kundër Dino Topiç. Ky i fundit do jetë madje duel revanshi.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *