Festim Ademi të shtunën ngjitet në ring
June 20, 2017
0 comments
Share

Festim Ademi të shtunën ngjitet në ring

Djaloshi i talentuar që stërvit në klubin e Nuri Seferit, Festim Ademi, këtë të shtune do të ketë ndeshjen e tij të radhës edhe atë në Gjenevë të Zvicrës kur do të zhvillohet një aktivitet boksi që e organizon Samir Hotiç.

Ndryshe, stafi teknik i klubit thotë se Festimi është maksimalisht i përgatitur dhe presin vetëm fitore nga ai. (ArenaRing)

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *