Faton Salihu takim frytdhënës me legjendën Roy Jones Jr.
November 5, 2021
0 comments
Share

Faton Salihu takim frytdhënës me legjendën Roy Jones Jr.

Ish kampioni i Evropës, Faton Salihu, po merr pjese ne kampionatin botëror ne boksin amator ne Beograd ne cilësinë e nënkryetarit te federatës se boksit te Maqedonisë se Veriut. Salihu ndërkohe po lobon edhe për të ftuar disa mysafir për turneun tradicional që do te zhvillohet këtë muaj “Zlaten Gong”.

Mirëpo Fatoni paraqitjen e tij ne Beograd e ka shfrytëzuar edhe për të takuar disa yje të boksit profesional botëror ku ndër ta Roy Jones Jr. me të cilin madje nderoi edhe disa fjale dhe të njëjtin e ftoj që të vizitoj Maqedoninë në ndonjë eventë te ardhshme që do ti zhvillojnë.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *