Faton Salihu gjen fjalët më të bukura për Tërstenën:Me Mbretin e sportit
November 14, 2017
0 comments
Share

Faton Salihu gjen fjalët më të bukura për Tërstenën:Me Mbretin e sportit

Ish kampioni europian në boks për kadet, Faton Salihu ka realizuar një takim me ishkampionin olimpik në mundje, Shaban Tërstena. Me këtë rast, ai ka shkrepur një foto, të cilën e ka postuar në facebook, ndërsa nuk kanë munguar fjalët më të mira nga Salihu për Tërstenën.

Fotografia është një dëshmi se ata kanë kaluar momente të mira dhe duken në formë.

“Me mbretin e sportit, sportistin e shekullit, Shaban Tërstena, kampionin olimpik, fituesin e gjitha medaljeve në planet”, ka shkruar Salihu, ndryshe nënkryetar i Federatës së boksit të Maqedonisë dhe trajner i KB Cair.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *