Fatmir Gordi përgatitje në Tajlandë për Enfusion
January 22, 2019
0 comments
Share

Fatmir Gordi përgatitje në Tajlandë për Enfusion

Kikboksieri i mirënjohur shqiptar, Fatmir Gordi, nga 13 janari po gjendet në Tajlandë ku po zhvillon përgatitjet intensive për duelin e tij të ardhshëm në Enfusion. Ai për “ArenaRing’ thotë se po ushtron intensivisht dhe ndihet në top formë.

“Nga 13 janari që jam në Tajlandë dhe këtu po bëj ushtrime të fuqishme me mjeshtër dhe sportist tjerë. Thjesht nuk po më mungon asgjë. Pres këtu të zhvilloj edhe ca ndeshje kurse kur do kthehem në Itali më 13 shkurt pas 1 muaji më pret edhe përballja në Enfusion ku pres të paraqitem me fitore”, thotë Gordi i cili ende nuk e ka kuptuar kundërshtarin e tij se kush do jetë.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *