Elmaz Rakipi në “Fight Night” në Zvicër
September 6, 2017
0 comments
Share

Elmaz Rakipi në “Fight Night” në Zvicër

Kikbokseri nga Gostivari, Elmaz Rakipi me 23 shtator do të ngjitet sërish në ring, kësaj radhe në evenimentin e organizuar në Zvicër, “Fight Night”, e në të cilën do të ndeshen edhe shumë luftëtar të njohshëm nga sporti i Kikboksit. Ramadani për portalin për sporte luftarake “ArenaRing” ka njoftuar se përgatitjet për këtë duel i ka zhvilluar në klubin e tij.

“ Përgatitjet po shkojnë mirë dhe po ndihem maksimalisht i përgatitur. Kundërshtari Jones Anday është një sportist i mirë, po shpresoj se do të arrij ta mposht”, tha Rakipi.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *