Egzon Maliqaj i pamëshirshëm ndaj serbit
October 26, 2020
0 comments
Share

Egzon Maliqaj i pamëshirshëm ndaj serbit

Boksieri shqiptar Egzon Maliqaj (8-0-1, 6 KO) ka shënuar fitoren e 8-të në karrierë në boksin profesional. Me TKO, në raundin e 7-të, boksieri Maliqaj mposhti serbin Sladjan Dragisic (5-21-2, 3 KO).

Ndeshja u zhvillua në Sissach të Basel-it dhe këtë ndeshje interesante e ndoqën edhe qindra dashamirë dhe përkrahës të Egzon Maliqajt.

 

Ndeshja u transmetua drejtëpërdrejtë në kanalin e RadioValës në YouTube.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *