Edi pret repasazhin
July 27, 2017
0 comments
Share

Edi pret repasazhin

Xhudisti Edi Sherifovski (-73kg) nga Maqedonia me fitore dhe humbje do të pret gjasat për të luftuar për ndeshjet e repasazhit në Festivalin evropian në Gjer. Ai në xhiron e parë kishte mposhtur Mikel Babi Astola nga Andora, kurse më pas humbi nga italiani Andrea Spiulla.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *