Edhe Ardit Murja ndeshet me 22 dhjetor në Tiranë
December 14, 2018
0 comments
Share

Edhe Ardit Murja ndeshet me 22 dhjetor në Tiranë

Vetëm dy jave pas debutit te tij ne boks profesionist, Ardit Murja do te ngjitet serish ne ring. Kete here përballe tij vendoset një kundërshtar me përvoje dhe mjaft luftarak.

“Falënderojmë Arena Boxing Promotion & menaxherin Albi Sorra për mundësitë e njëpasnjëshme & besimin qe tregon ndaj boksierit Durrsak. Gjithashtu falënderojmë organizatorin e mbrëmjes z. Adriatik Cami, qe mundesoi futjen ne program te kësaj ndeshje. Ju ftojmë te mbështesim te gjithë Arditin, i cili ndonese ne nje perballje shume te forte, premton me kuraje e besim te plote se do te shkoje vetëm për një rezultat”, thonë trajnerat  Jani Nano dhe Enton Kikrri , duke shtuar se në këtë ndeshje do te dominoj Teknika kundra Forcës.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *