E kritikoi Mayweatherin për veshjen në Toronto, por McGregor përqeshet në New York për dukjen
July 14, 2017
0 comments
Share

E kritikoi Mayweatherin për veshjen në Toronto, por McGregor përqeshet në New York për dukjen

Conor McGregor është shfaqur me një veshje shumë kontroverse në takimin e tretë me Floyd Mayweather i cili u mbajt në Neë York.

Në Toronto ishte McGregor ashtu si në takimet tjera që u shfaq me veshje elegante.

Në atë takim ai ofendoi rëndë boksierin amerikan duke i thënë se nuk di të vishet dhe duhet të përshtatet me moshën, shkruan Telegrafi.

Megjithatë, një veshje shumë kontroverse e zgjodhi Mayweather në Brooklyn, ku u shfaqë me pantallona me lule dhe plot ngjyra, e me një pallto të bardhë e cila thotë se është nga lëkura e ariut polar.

Sidoqoftë, të gjithë të pranishmit në Barclays Center e përqeshën irlandezin për dukjen e tij, ku ai edhe ra në kundërshtim me fjalët e tij.

Takimi i ardhshëm dhe i fundit i turneut promovues mbahet në Londër në Wembley të premtën (sot) në ora 20:00.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *