Dy muaj pasi u pensionua, The Rock rikthehet në WWE
October 4, 2019
0 comments
Share

Dy muaj pasi u pensionua, The Rock rikthehet në WWE

Dwayne ‘The Rock’ Johnson ka njoftuar se do të rikthehet në WWE, dy muaj pasi njoftoi se po pensionohej.

Tetë herë kampioni i Wrestlingut bëri me dije në muajin gusht të këtij viti se po largohet nga ky sport, mirëpo tani po rikthehet dhe ta bëjë debutimin në Amerikë.

Njëri ndër wrestlerët më të popullarizuar në botë u bë ylli më i madh i WWE-së, ndërsa po ashtu ishte bërë edhe aktori më i paguar me 125 milionë euro të ardhura.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *