Dy boksier shqiptar nga Maqedonia në finale të turnut “Adem Jashari”
November 5, 2017
0 comments
Share

Dy boksier shqiptar nga Maqedonia në finale të turnut “Adem Jashari”

Ne turneun e boksit “Adem Jashari” që po zhvillohet ne Prishtine sot në finale do të ndeshen dy boksier shqiptar nga Maqedonia e që trajner i reprezentacionit është Faton Salihu.

Kështu duke filluar nga ora 12:00 ku RTK ka transmetim direkt do të paraqiten edhe Lulzim Ismaili dhe Artan Aliu. Ndryshe, para ndeshjeve stafi organizativ se bashku me mysafiret kishin vizituar kompleksin e Jasharajve.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *