Dueli i vitit 2019  , Fejzullahu vs Stefanovski !?
January 20, 2019
0 comments
Share

Dueli i vitit 2019 , Fejzullahu vs Stefanovski !?

Menagjeri për sporte luftarake, Avdyl Salihu, na zbulon nje duel të vitit që do ta aranzhoj , e që pritet të zhvillohet së shpejti në mes maqedonasit Daniel Stefanovskit qe jeton ne Swis dhe shqipès që jeton në Greqi, Giannis Fejzullahu .

Ky i fundit madje ka kërkuar qe ndeshja mund të zhvillohet kudo dhe se do ta mposht Stefanovskin pa problem pasi kohen e fundit maqedonasi po favorizohet shume kinse është luftari më i mirë në peshën e tij !!!

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *