Dueli i milionave po bëhet, McGregor nënshkruan kontratën për t’u ndeshur me Mayweather
May 19, 2017
0 comments
Share

Dueli i milionave po bëhet, McGregor nënshkruan kontratën për t’u ndeshur me Mayweather

McGregor ka arritur marrëveshje për ndeshej që po quhet ‘Bilion Dollar Fight”

“Është kënaqësi të nënshkruar këtë marrëveshje me partnerët e mi, me, Ultimate Fighting Championship dhe Paradigm Sports Management”, ka thënë McGregor.

“E para dhe më e rëndësishmja është se kjo kontrata tashmë është nënshkruar. Tani presim nga Al Haymon dhe boksieri i tij që ta bëjë të njëjtën gjë”.

Pasi që tashëm McGregor e ka nënshkruar kontratë të njëjtën gjë mund pritet ta bëjë edhe Mayëeather.

Nëse boksieri amerikan e nënshkruan kontratë, kjo pritet të jetë një nga ndeshjet më të shtrenjta.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *