Driton Halimi triumfon edhe në Kerçove
April 24, 2017
0 comments
Share

Driton Halimi triumfon edhe në Kerçove

Karatisti i talantuar, Driton Halimi, po vazhdon me sukseset e tija. Ai arriti të ngjitet në piedestalin më të lartë edhe në Kercova Open duke mposht tre kundershtar.

“Jam I gëzuar që jamë në forme te mirë dhe shpresoj se kështu do të vazhdoj deri në kampionatin e Maqedonisë”, tha Halimi, karateisti I KK Fati nga Tetova.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *