Dritan Barjamaj nesër lufton në Monz pë Titull
October 13, 2017
0 comments
Share

Dritan Barjamaj nesër lufton në Monz pë Titull

Luftëtari shqiptar i ringjeve Dritan Barjamaj, neser në Monz të Belgjkikës do të ndeshet për titull “Europian Beat doën”. Cekim se pas lëndimit të libanezit, Mark Tanios, organizatori nuk ka mundur të gjej një zëvendësim më të mirë se Barjamaj andaj edhe i ka dërguar ftesë që të ndeshet më njërin prej luftëtarëve më të mirë botëror, Zoumana Cisse.

“Kam një lëndim të vogël por mendoj se do tia dal që të zhvilloj ketë ndeshje në mënyrë dinjitozë. Sot kam udhëtuar drejt Belgjikës dhe besoj se gjithçka do të shkoj mirë”, tha për ArenaRing, Bajramaj. Ndryshe, pas kësaj ngjarje, Barjamaj na zbulon se do të shkoi 1 muaj në Kosta Rika për të përgatitur për duelet e tija të ardhshme.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *