Doan Osmani në premier ligë të Stambollit
September 21, 2017
0 comments
Share

Doan Osmani në premier ligë të Stambollit

Reprezentatuesi i Maqedonisë në karate, Doan Osmani, sot ka udhëtuar drejt Stambollit ku në fundjavë do të paraqitet ne premier ligë. Trajneri i tij, Arlind Hyseini shpreson se do të arrij suksese nxënësi i tij.

“Për Doan Osmanin eshte premier liga e dyte pas Lipzigut dhe per mua si trajner ishte me sukses sepse beri dy lufta ku njeren e fitoi dhe te dyten humbi minimalisht 2;1. Kështu qe pres formen e shkelqyer që  ka ta tregoj edhe ne Stamboll. Konkurenca eshte  fuqishme por na jemi te pergaditur maksimalisht dhe presim rezultate”, tha Hyseini.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *