Djellza Gashi pret medalje nga Kampionati Ballkanik
September 5, 2018
0 comments
Share

Djellza Gashi pret medalje nga Kampionati Ballkanik

Mundësja nga Kaçaniku, Djellza Gashi, përndryshe nënkampione aktuale ballkanike ne fuqi, niset për të përfaqësuar Kosovën ne Ballkaniaden 2018 e cila do të mbahet ne Sarajevë te Bosnje e Hercegovines. Trajneri, Ferrat Ramadani pret qe mundësia, Djellza Gashi, kësaj radhe të arrije që ta marrë titullin e më të mirës dhe të sjellë medaljen e artë në Kosovë.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *