Ditë e veçantë për Majlinda Kelmendin
May 9, 2019
0 comments
Share

Ditë e veçantë për Majlinda Kelmendin

Kampionia olimpike Majlinda Kelmendi ka një ditë të veçantë. Xhudistja e kombëtares së Kosovës feston datëlindjen e saj, këtë e konfirmon edhe përzgjedhësi i kombëtares së Kosovës, Driton Kuka.
“Urime Majlinda, rrnofsh edhe 100 vite të tjera. Kampionja jonë Olimpike sot feston ditëlindjen! Me punë si gjithmonë edhe sot.
Majlinda emblema më e mirë shqiptare e lirisë sonë të shtrenjtë.
E kemi dhuratë nga Zoti për popullin shqiptar për shpresën për një të ardhme krenar dhe mirënjohës tërë jetën!”, shkruan Kuka.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *