Diellza Gashi e fillon me fitore KE
May 17, 2018
0 comments
Share

Diellza Gashi e fillon me fitore KE

Diellza Gashi e ka filluar në mënyrë brilante kampionatin evropian në mundje për kadet që po zhvillohet në Shkup, duke shënuar fitore bindëse ndaj lituanezes, Stanlelite me rezultat 11:4. Gjatë gjithë kohës kosovarja u tregua shumë më kualitete se kundërshtarja e saj dhe me plot merritë erdhi deri tek ky triumf. Në xhiron e ardhshme ajo takohet me përfaqësuesen nga Ukraina, Vynik, transmeton nga Shkupi, “ArenaRing”.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *