Deskaj pret triumf në “Croatia Open International”
December 14, 2018
0 comments
Share

Deskaj pret triumf në “Croatia Open International”

Këtë fundjavë në Zagreb do të zhvillohet “Croatia Open International” ku do të paraqitet edhe kikboksieri i njohur shqiptar, Muhamed Deskaj i cili do ndeshet në low kick. Ai ndihet shumë I përgatitur për këtë garë dhe pret suksesin e radhës.

“Si gjithë edhe kësaj radhe pres vendin e parë. Jam shumë i përgatitur pasi kam punuar me një temp të madh me trajnerët e mi Marko Zhaja, Gordan Vaavuk e Luka Tomic ne klubit ‘Pit Bull’. Ky turnir është shumë i fortë dhe për këtë tregon kualiteti I lart se vijnë nga gjithë Ballkani”, thotë Deskaj për “ArenaRing”.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *