Denisa: Një ëndërr e shumëpritur në Kroaci
July 5, 2019
0 comments
Share

Denisa: Një ëndërr e shumëpritur në Kroaci

Karateistja e talentuar e KK Kastriotit nga Ferizaj, Denisa Shabani dhe anëtare e kombëtares së Kosovës, shprehet krenare që ka fituar medaljen e artë në Kupën Botërore për të rinjtë e të reja, që po mbahet në Umag të Kroacisë.

“Medalja e Artë e Kupës Botërore, një ëndërr e shumëpritur të cilën arrita të realizoj në Umag të Kroacisë.

Së pari falënderoj Zotin dhe Familjen time që më përkrahin dhe më qëndrojnë gjithmonë afër.

Po ashtu falënderoj edhe trajnerët e mi për mbështetjen dhe punën e tyre të palodhshme .

Pastaj në veçanti dua ta falënderoj axhën Ylli Shamolli me familjen e tij për përkrahjen e tij të parezervë, i cili mundësoj udhëtimin tim për në Kroaci”, shkruan Denisa.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *