Dëmtimi më i çuditshëm i historisë, flet ylli i UFC: Mu ndanë b***t në dysh
August 23, 2018
0 comments
Share

Dëmtimi më i çuditshëm i historisë, flet ylli i UFC: Mu ndanë b***t në dysh

Ylli i UFC Bryce Mitchell ka zbuluar se ka pësuar një dëmtim të tmerrshëm në “qesen e herdheve” gjatë një aksidenti të çuditshëm në stërvitje.

Mitchell ka postuar një mesazh në mediat sociale duke informuar tifozët se si ka ndodhur.

23-vjeçari shkruan: “Kisha stërvitje sot por mu ndanë b***t përgjysmë. Tani më duhet t’i qep.

“Isha duke mbajtur një tabelë mbi kokë me një vegël ushtrimesh në pantallona. Po lëvizja tabelën kur vegla u shkëput dhe mu ngatërruan topet në të.

“Lashë tabelën dhe u mundova të rivendosja veglën por b***t më ishin ndarë në dysh. E kam seriozist.

“Nuk mund të bëj një foto por po ju tregoj mbathjet.”

Pesha pupël, i cili është i pamposhtur në UFC, pritet të mungojë për një kohë të gjatë pas dëmtimit të tmerrshëm.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *