Dardan Avdylaj shenon fitoren e tretë në Pro boks
March 10, 2020
0 comments
Share

Dardan Avdylaj shenon fitoren e tretë në Pro boks

Dardan Avdylaj ka arritur fitoren e tretë në boksin profesionist kurse kësaj radhe viktime e kosovarit ka qen Jiri Zvacina nga çekia të cilin e mposhti me pikë. Ky duel ishte shumë interesant pasi Avdylaj gjatë gjithë kohës ka qen më i mirë se kundërshtari i tij, mirëpo ky i fundit ishte i qëndrueshëm dhe përballonte goditjet e boksierit shqiptar.

Me këtë fitore ka qen shumë i gëzuar Dardani duke premtuar se këtë vit do të ketë edhe përballje tjera por edhe suksese.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *