Dalin në shitje tiketat humanitare, ja se si mund ti rezervoni
July 21, 2017
0 comments
Share

Dalin në shitje tiketat humanitare, ja se si mund ti rezervoni

Më 29 korrik 2017 në Prishtinë do të zhvillohet një mbrëmje e madhe sportive – bamirësie, me çrrastë në ring do të paraqiten luftëtar me zemër humanitare ku vijnë enkas nga e gjithë bota vetëm e vetëm për ti dal në thirrje këtij aktiviteti.

Qëllimi i kësaj mbrëmje është që të mblidhen sa më shumë të holla nga afaristët si dhe nga shitja e biletave dhe të njëjtat ti dedikohen fëmijëve  të sëmurë si dhe atyre jetimëve.

Kështu organizatorët, kanë dal edhe me çmimet e tiketave dhe të njëjtat mund të rezervohen në nr e telefonit 049/150- 767  (Kosovë), 070/640-540 (Maqedoni) dhe +41796969691 (Zvicër) ose të njëjtat mund ti gjeni para Pallatit të Rinisë dy ditë para aktivitetit si dhe në sheshin e Prishtinës. Andaj ju lutem bëhuni edhe ju pjesë e këtij organizimi pasi kështu edhe ju do ndihmoni një fëmijë që ka nevojë për kujdes.

Ju lutemi ndihmoni fëmijët dhe për këtë mundeni të kontribuoni në:

Credit Suisse Bank CH41 0483 5150 4281 9100 2 

Shoqata Benefiz Event  SWIFT/BIC code: CRESCHZZ80A

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *