Dabinovci kundër Kampionit te botës
June 3, 2017
0 comments
Share

Dabinovci kundër Kampionit te botës

Kikboksieri shqiptar Roland Dabinovci pas triumfit që pat ndaj austriakut, Stipo Kubat, tani sytë e tij i ka të përqendruar për ndeshjen e ardhshme që do ta këtë më 1 korrik ndaj Mixhael Smolik, kampion aktual i botës në WKU K1 (+95 kg).

Dabinovci thotë së për momentin po ndihet shumë dhe mezi po pret duelin me Smolik pasi ka kohë që dëshiron këtë përballje. (A.R.)

 

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *