“Conor McGregor është babai i vajzës sime”
February 4, 2019
0 comments
Share

“Conor McGregor është babai i vajzës sime”

Një grua që pretendon se Conor McGregor e ka lënë shtatzënë dhe kërkon që ai të bëjë testin e ADN për të vërtetuar se multi-milioneri i MMA është babai i vajzës.

Terri Murray, 26, është takuar me McGregor në një hotel të Liverpulit gjatë vitit 2017.

Ajo thotë se vajza e saj Clodagh, një vjeç , ka lindur nëntë muaj pas takimit të tyre të shkurtër.

Murray shprehet për The Mirror: “Nuk dua paratë e tij. Dua vetëm të vërtetoj se ai është babai i Clodagh dhe se unë nuk po gënjej.”

McGregor ka mohuar se ka shkuar në krevat me zonjushë Murray dhe ka thënë se ajo mund të ketë shkuar me një nga shokët e tij.

Ndërkohë ka hedhur një foto me një mesazh të koduar në Instagram. “Rezultatet kanë ardhur, mesa duket jemi kuaj.”

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *