Çmenduria e shqiptarit, traktorët i çon përpjetë, plus…
May 25, 2017
0 comments
Share

Çmenduria e shqiptarit, traktorët i çon përpjetë, plus…

Për shumë kë është e pabesueshme, por në fakt realitet se çfarë bëri sot njeriu më i fortë në Republikën e Kosovës. Ai është kush tjetër përpos Bujar Muli nga Vushtrria.

Ai sot bëri diçka të jashtëzakonshme ose mund ta quajmë çmenduri. “Falënderimi i takon Allahut fuqi plotë që më mundësoj të ngrit një traktor 1300 kg dhe një tjetër 1700 kg, plus 1 rimorkio +1000 kg”, ka thënë Muli. “Me mjafton Allahu, ai është ndihmësi më i mirë”, tha më tutje.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *