Çfarë kërkon McGregor?
February 4, 2020
0 comments
Share

Çfarë kërkon McGregor?

Rreth 1 vit e gjysëm më parë, McGregor u ndesh me Khabib Nurmagomedov ku triumfoi boksieri nga Degestani.

Së fundmi, presidenti i UFC-së, Dana White, ka bërë të ditur se Conor McGregori pas triumfit të furishëm në rikthimin e tij ndaj Donald Cerrone.

 Ai synon që të duelojë sërish me Khabibin në ringun tetëkëndësh.

McGregori po kërkon një sfidë të re dhe sipas Whitet gjasat janë të mëdha që kundërshtari i ardhshëm i 31-vjeçarit të jetë fituesi i duelit ndërmjet Khabib Nurmagomedov dhe Tony Fergusonit, që zhvillohet në muajin prill në kuadër të “UFC 249”.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *