Uncategorized

3 MENYRA PER TE ZVOGELUAR ANKTHIN DHE QETESUAR MENDJEN

Te gjithe e dime se te stervitesh fort e te hash shendetshem jane çelesi i nje shendeti te mire. Por,

Komiteti Olimpik i Kosovës promovoi librin “Debutimi i Artë’

Befasi të shumta kanë përshkruar ceremoninë madhështore të organizuar nga Komiteti Olimpik i Kosovës me rastin e përvjetorit të parë

KOK-u aplikon në SO të KON-it në kurset e avancuara për trajnerë të 10 federatave

Komiteti Olimpik i Kosovës do të organizojë kursin e avansuar për trajnerë të federatave të ndryshme. Me këtë rast, KOK-u

KM “Mentaz Allajbegu” një klub simpatik e me trajner profesional

Tani më ka 1 vit që po funksionon një klub simpatik i mundjes me një emër të madh të trajnerit

Marrëveshja: Parisi merr Olimpiadën e vitit 2024, ajo e 2028-ës në Los Anxhelos

Ashtu sikurse ishte parashikuar, Komiteti Olimpik Ndërkombëtar (IOC) po ndërmjetëson që Olimpiada e vitit 2024, të zhvillohet në Paris dhe

Njeri më i fortë në Kosovë, emocionon me një vepër për një vajzë!

Njeriu më i fortë në Kosovë, Bujar Muli, i cili njihet që ndalë veturat me duart e tija pavarësisht se

Agon Gashi, djaloshi që denjësisht po përfaqëson shqiptarin

Familja Gashi e cila me prejardhje është nga Prizreni, mund të mburret lirisht se po përfaqëson në mënyre të denjë

Bach premtoi ndihmë për zgjidhjen e problemit të mospajisjes me viza të sportistëve tanë

Presidenti i Komitetit Olimpik të Kosovës, Besim Hasani, ka zhvilluar takime të shumta në Bruksel të Belgjikës, ku ishte i

Hasani pritet të takohet me presidentin e KON-it

Presidenti i Komitetit Olimpik të Kosovës, Besim Hasani, ka udhëtuar të hënën për në Bruksel të Belgjikës, ku do të

Pacquiao: Horn është një boksier i fortë

Boksieri filipinas Manny Pacquiao, kampioni i botës në peshën velter në kategorinë WBO, është gati për sfidën e madhe përkatësisht