Bodybillding

Muhamet Jusufi sfidon veten në garën botërore në bodybuilding

Ka lindur në fshatin Lisec të Tetovës, në vitin 1997 ka emigruar në Zvicër ndërsa me bodybuilding meret tash e

Ky është babai i njeriut më të fortë në Kosovë

Bujar Muli si zakonisht përkujdeset për befasi të shumta sidomos po punon me zell të shtuar që brenda një periudhe

Momenti shokues kur ‘bodybuilder’-i thyen qafën (KUJDES! Pamje të rënda)

Një “bodybuilder” nga Afrika e Jugut ka ndërruar jetë pasi tentoi të bënte një salto prezantimi përpara publikut. Sifiso Lungelo

Geta Beça sërish pjesë e kampionatit botëror për fitnes

Bodybuildierja Geta Beça na ka bërë të ndihemi krenar duke fituar vendin e parë në çdo garë që merr pjesë

Pesë serbë nuk mund ta ndalnin një veturë, shqiptari i vetëm e ndali!

Njeriu më i fortë në Kosovë, Bujar Muli, ka bërë një ilustrim përmes videos, duke treguar se si pesë serbë

Njeriu më i fortë në Kosovë, përgatitet për një sfidë të rrezikshme

S’e ka ndërmend të ndalet. Synon të testojë shumëçka dhe të dëshmojë fuqinë e tij. Është Bujar Muli, njeriu që

Edhe një medalje të artë, e sjellin sportistet tona

Këtë herë, Vjosa Rrahmani ka arritur që të shpallet kampione botërore në kategorinë Woman Bikini Fitness-164cm. Në garën Olympia Amateur

Licencohet Muamer Abdullahu nga “ShkupiGYM”

Sot në hapësirat e Fakultetit të Kulturës Fizike në Shkup u bë promovimi i gjeneratës së parë të trajnerëve të

Promovime befasuese për klientët e tyre nga ShkupiGYM e Libraria e Çarshisë

Libraria e Çarshisë dhe ShkupiGYM, dy qendrat që si parim kanë zhvillimin individual intelektual, gjegjësisht fizik, në bashkëpunim me njëra

“ArenaRing” dhe “ShkupiGym” bashkëpunim profesional

Portali i vetëm për sporte luftarake “ArenaRing” ka lidhur bashkëpunim të ndërsjellët me njërën prej palestrave më të njohur në