Mundje

Kosova me tre mundës në “Margaritarin e Maqedonisë”

Federata e mundjes e Kosovës, ketë fundjave do të marr pjese ne Turneun prestigjioz te UËË-se “,Margaritari i Maqedonisë” që

“ArenaRing” do bëjë transmetim direkt nga Margaritari i Maqedonisë

Të shtunën në Shtip do të zhvillohet turneu ndërkombëtar i mundjes “Margaritari i Maqedonisë” ku pritet sivjet të marrin pjesë

Vrenezi bën publike listën e mundësve për “Margaritarin e Maqedonisë”

Seleksionuesi i Maqedonisë në Mundje, Lulzim Vrenezi, sot ka bërë publike emrat e mundësve që do të paraqitet në turneun

“ArenaRing” vazhdon me bashkëpunime profesionale, tani me “Karas4training”

Projektet profesionale për ngritje sa më të lartë të portalit të vetëm për Sporte Luftarake “ArenaRing” nuk kanë të ndalur,

KM LIRIA me pesë medalje nga turneu ‘Mentaz Allajbegu’

Gjate dites se djeshme, ne qytetin e Prizrenit, u mbajt edicioni i trete i turneut memorial per te rinj ‘Mentaz

Riad Rexhepi më i miri tek turneu “Mentaz Allajbegu”

Në Prizren per here te trete nen organizim te Federatës se mundjes se Kosovës, është mbajtur turneu mbarëkombëtar “Mentaz Allajbegu”.

KM Liria me gjashtë mundës në turneun “Mentaz Allajbegu”

Sot në Prizren do të zhvillohet turneu memorial kushtuar trajnerit legjendar “Mentaz Allajbegu”. Në këtë aktivitet do të marrin pjesë

Vazhdojme sundimin, KM LIRIA kampion i Maqedonise edhe per senior dhe kadet

Pas titullit te kampionit shteteror per junior te fituar javen e kaluar, klubi i mundjes Liria vazhdon sundimin e plote

Reprezentacioni i Maqedonisë për fëmijë i gatshëm për KE në Beograd

Duke nisur nga e premtja e deri të diellën, në kompleksin sportiv “Pionir” në Beograd, do të organizohet Kampionati i

Jasin Osmani pret të mbroj titullin “Kampion Ballkani” në Turqi

Të premten në Stamboll të Turqisë do të zhvillohet kampionati ballkanik në karatë për fëmije, kurse titullin nga viti i