Mundje

Kampionati Boteror per te rinj: Edhe nje fitore e Vejselit, plasohet ne çerekfinale

  Mundesi yne Fati Vejseli po vazhdon me paraqitjet e shkelqyeshme ne Kampionatin Boteror per te rinj, qe po zhvillohet

‘Askush nuk donte të bënte seks me mua’ – rrëfimi emocional i sportistes së njohur

“Në një kohë, nuk bëja grim dhe nuk mbathja taka, gjëra të cilat njerëzit duan t Ish-mundësja e WWE, Genet

KAMPIONI EVROPIAN BESIR ALILI NË TAKIM ME KRYETARIN SHILEGOV

Kryetari Petre Shilegov dhe nënkryetari i Shkupit, Enver Maliqi, në hapësirat e Qytetit të Shkupit mirëpritën kampionin evropian në luftën

ARS prit djaloshin e artë Besir Alili, Kaevski do të ndajë 1 milion denarë

ARS prit djaloshin e artë Besir Alili, Kaevski do të ndajë 1 milion denarë Darko Kaevski, drejtor i Agjencisë për

Pritje madhështore për kampionin europian, Besir Alili

Komuna e Çairit dhe KM “Liria” organizojnë sot pritje madhështore të kampionit еvropian në mundje Besir Alili në оra 18:00

Ndërron jetë sportisti i njohur në moshën 35-vjeçare

Mundësi britanik, Lionheart, ka ndërruar jetë në moshë 35 vjeçare. Adrian McCallum (emri i vërtetë i sportistit) ka qenë kampion

Katër shqiptar në kampionatin europian në Faenza

Reprezentacioni i Maqedonisë së Veriut në mundje për kadetë ka udhëtuar për në Faenza afër Bolognës (Itali), ku gjatë fundjavës

Selmani mundësi shqiptar, i famshëm në botë

25-vjeçari shqiptar, nga Mitrovica që flet vetëm Shqip dhe bën Shqiponjën si kampion në WWE FLORIDA : Shqiptari, i cili

Mundësi i njohur vdes gjatë meçit në Londër

51-vjeçari meksikan, emri i vërtetë i të cilit është Cesar Barron, ishte duke u ndeshur mbrëmë në shfaqjen e mundjes

Tërstena emocionon me foton e vitit 1988

Tërstena emocionon me foton e vitit 1988 me trajnerin më të madh që kishte Kosova dhe dridhte botën! Kur përmendet