MMA

Prapaskena interesante, Khabib gati sa nuk goditi Leonardo Di Caprio-n

Kampioni i peshë së lehtë në UFC Khabib Nurmagomedov e humbi toruan pas ndeshjes me Conor McGregor në UFC 229,

Befason Nunes

Më 11 maj të këtij viti, në Curitiba të Brazilit do të zhvillohet eventi UFC-237, që mund të jetë i

McGregor zbulon të ardhmen

Conor McGregor do të përfundojë pezullimin e marrë nga Komisioni i Sportit në Nevada më 6 prill dhe më pas

“Nëse Khabib takohet me McGregor përgatituni për një revansh pa rregulla”

Khabib Nurmagomedov asnjëherë nuk i ka falur veprimet apo akuzat që Conor McGregor ka bërë para duelit që dy kampionët

McGregor zbulon të ardhmen

Conor McGregor do të përfundojë pezullimin e marrë nga Komisioni i Sportit në Nevada më 6 prill dhe më pas

Nurmagomedov refuzon marrëveshjen dhe zbulon të ardhmen e tij

Khabib Nurmagomedov, kampioni i botës në peshën e lehtë në artet marciale mikse, asnjëherë nuk i ka shtrirë dorën njeriut

“Conor McGregor është babai i vajzës sime”

Një grua që pretendon se Conor McGregor e ka lënë shtatzënë dhe kërkon që ai të bëjë testin e ADN

egjenda St-Pierre rikthehet në kafaz

Kampioni i dyfishtë i botës në artet marciale mikse, kanadezi Georges St-Pierre, ka konfirmuar se mund të rikthehet sërish në

McGrego: Ja çfarë do të bëjë pas pezullimit

Conor McGregor ka reaguar sot pas vendimit që mori Komisioni i Sportit në Nevada, që e pezulloi 6 muaj nga

Ja vendimi për kampionin e botës në UFC

Komisioni i Sportit në Nevada ka vendosur që t’i japë përkohësisht licensën për të dueluar kampionit të botës në peshën