Kikboks

Rinor Berisha sërish do të ngjitet në ring tani në Wien

Djaloshi me prejardhje nga Peja po që vepron dhe jeton në Austri, ka njoftuar se ndeshjen e radhës në Kikboks

Kicaj zbulon: Më 28 korrik ndeshja ime lamtumirëse

Ish kampioni i botës, Mustaf Kicaj, ekskluzivisht për portalin për sportë luftarake “ArenaRing” ka zbuluar se në muajin korrik do

Rinor Berisha një kikboksier që tani ka filluar të shndris

Ka filluar të shndrit edhe një kosovar në ringun e Kikboksit, bëhet fjalë për Rinor Berishën, një djalosh 23 vjeçar

Senad Gashi në Velipojë, Kicajt shijojnë vendet në Kosovë

Pas mbrëmjes bamirëse që u zhvillua në Prishtinë në fundjavë, disa nga garuesit e këtij evinimenti ia kanë mësyer pushimeve

Zhvillohet mbrëmja bamirëse në Prishtinë me 14 përballje

  Mbrëmja bamirëse që u zhvillua në Prishtinë gjatë fundjavës nuk shkoi sipas plan programit të organizatorëve Mustaf Kicaj dhe

Tiketat për mbrëmjen bamirëse mund ti gjeni tek Pallati i Rinisë të shtunën në mëngjes

Tiketat për mbrëmjen  e madhe sportive – bamirësie që do të zhvillohet të shtunën (29.07.207) do të dalin në shitje

Mustaf Kicaj: Falënderoi sportistët që po më mbështesin maksimalisht

Ish kampioni i botës në  ThaiBoxing, Mustaf Kicaj, nëpërmjet portalit të vetëm për sporte luftarake “ArenaRing”, ka falënderuar sportistët që

Dritan Barjamaj: Dua edhe unë të ndihmoj në mbrëmjen humanitare në Prishtinë

Njëri prej luftëtarëve më me përvojë dhe me shumë tituj nga Evropa e Bota, Dritan Barjamaj, ka pranuar që të

Dalin në shitje tiketat humanitare, ja se si mund ti rezervoni

Më 29 korrik 2017 në Prishtinë do të zhvillohet një mbrëmje e madhe sportive – bamirësie, me çrrastë në ring

Dy vëllezër në galla mbrëmjen humanitare në Prishtinë

Galla mbrëmja humanitare që do të zhvillohet në Prishtinë, çdo ditë e më shumë po bëhet edhe më interesante sepse