Kikboks

Adrian Suli kundër legjendës turke, Erkan Varol

Kikbokseri i njohur shqiptar që jeton në Greqi, Adrian Suli, më 16 qershor në Turqi do të zhvilloj ndeshjen e

Rinor Berisha: Dua të vazhdoj me fitoret

Kosovari që jeton dhe vepron në Austri, Rinor Berisha, prej që ka nderuar klubin e tij, ka rritur edhe formën

Vetëm edhe 4 ditë nga spektakli në Winterthur

Vetëm edhe katër ditë na ndajnë deri tek spektakli i madh i sporteve luftarake ICF që do të zhvillohet në

Marashi: Do ta shkatërroj serbin më 9 qershor në Winterthur

Më 9 qershor në Winterthur të Zvicrës do të zhvillohet evinimenti i madh i sporteve luftarake ku ndeshjen e fundit

Legjenda e gjallë po largohet nga Thaiboksi, ta përcjellim si i ka hije një kampioni

Sporti i Thaiboksit më 9 qershor do të zbehet për një moment sepse nga ringu aktiv po largohet një legjendë

Valdrin Igrishta ndeshet për titull Zvicre më 9 qershor në Wintethur

Kikbokseri kosovar, Valdrin Igrishta, ka zyrtarizuar paraqitjen e tij në evenimentin e madhe të sporteve luftarake ICF që do të

Federata e Taekwondo-së të Kosovës: Ky nuk është rasti i parë që KOK po dëmton sportistët

Federata e Taekwondo-së të Kosovës njofton opinionin, se vendimi i Komitetit Olimpik të Kosovës për të përfshirë në listën e

Kosovar Kicaj ndeshet për titull Zvicre më 9 qershor në Winterthur

Evenimenti i madh i sporteve luftarake ICF që do të zhvillohet në Winterthur më 9 qershor 2018, çdo ditë e

“LUFTA E FUNDIT E MUSTIT” – PROGRAMI, 9 qershor 2018

  Mustaf Kicaj do të bëjë luftën e fundit në karrierë në rregullat Muay-Thai – 5 raunde me nga 3

Bardhyli edhe pse u disfalifikua, ai është fitues

Bardhyl Gashi gjatë fundjavës u paraqit në një eveniment të madh të sporteve luftarake që u zhvillua në Heilbronner Kolbenschmidt