Kikboks

Tiketat për mbrëmjen bamirëse mund ti gjeni tek Pallati i Rinisë të shtunën në mëngjes

Tiketat për mbrëmjen  e madhe sportive – bamirësie që do të zhvillohet të shtunën (29.07.207) do të dalin në shitje

Matja zyrtare në Restorant “El Greco”. Pronari ndihmon luftëtarët  

Të premten (28 korrik 2017) do të zhvillohet matja zyrtare për mbrëmjen bamirëse te kikboksit, MMA e boksit që do

Albin Limani, talenti i madh në mbrëmjen humanitare në Prishtinë  

Njëri prej kikboksierëve më të ri në mbrëmjen humanitare që do të zhvillohet në Prishtinë do të jetë 16 vjeqari,

Publikohet lista e luftëtarëve që do ndeshen në mbrëmjen bamirëse në Prishtinë

Organizatorët e Galla mbrëmjes humanitare që do të zhvillohet të Shtunën në Prishtinë kanë dal edhe me emrat zyrtar që

Mustaf Kicaj: Falënderoi sportistët që po më mbështesin maksimalisht

Ish kampioni i botës në  ThaiBoxing, Mustaf Kicaj, nëpërmjet portalit të vetëm për sporte luftarake “ArenaRing”, ka falënderuar sportistët që

Dritan Barjamaj: Dua edhe unë të ndihmoj në mbrëmjen humanitare në Prishtinë

Njëri prej luftëtarëve më me përvojë dhe me shumë tituj nga Evropa e Bota, Dritan Barjamaj, ka pranuar që të

Dalin në shitje tiketat humanitare, ja se si mund ti rezervoni

Më 29 korrik 2017 në Prishtinë do të zhvillohet një mbrëmje e madhe sportive – bamirësie, me çrrastë në ring

Dy vëllezër në galla mbrëmjen humanitare në Prishtinë

Galla mbrëmja humanitare që do të zhvillohet në Prishtinë, çdo ditë e më shumë po bëhet edhe më interesante sepse

Kosovar Kicaj shpreson në fitore ndaj Ukoviç në galla mbrëmjen humanitare në Prishtinë

Vetëm edhe nëntë ditë na ndajnë nga galla mbramja humanitare që do të zhvillohet në Prishtinë, kurse interesimi është I

Ndihmoni për fëmijë, tani e keni rastin

Më 29 korrik 2017 në Prishtinë do të zhvillohet një mbrëmje e madhe sportive – bamirësie, me çrrastë në ring